Back
Sold out

Орхідея брошка старовинна срібна філігранна

980 грн
За этот заказ Вы получите бонусы 98 грн. Подробнее

Нет в наличии

Срібна старовинна вінтажна брошка з португальської філіграні 50-х рр..
Ручне плетіння зі срібних ниточок у вигляді орхідеї.

Ця прикраса виготовлена з тонкої філіграні струнного типу — методика така: спочатку взяли тоненький срібний дріт товщиною з волосинку, а після — на нього було накручено ще один, спірально і вкрай щільно. Вийшла ребриста нитка, яку сплющили з двох сторін за допомогою ювелірного молоточка, і вийшла плоска смужка з рельєфом по гострих боках. Таким чином, досягли екстратонкості та рельєфності при огляді спереду і в той же час міцності через висоту смужки.

Позолота значно залишилась , тому брошка біліша, за звичайне срібло через напилення білими золотом. У прикраси хороший стан.

Існує кілька видів патини: благородна, штучна і дика. Патина — це оксидно-карбонатна плівка, що утворюється на ювелірних виробах під впливом навколишнього середовища, саме з її складу визначають вік того чи іншого антикварного виробу в мистецтвознавчих лабораторіях. Благородну — ювеліри бережуть і закріплюють, до того ж вона є захистом для низлежачих шарів, хоча на сріблі її видаляють для яскравості та сяйва металу. Штучна — наноситься спеціально для додання стилістичної антикварності сучасному виробу, дика — вражає бронзу і веде до її руйнування.
На зворотньому боці правій верхній пелюстці дуже маленький значок проби і штампик майстра.

Довжина брошки: 9,7 х 7 см
Вага брошки: 13,6 г

Детальніше про португальську філігрань